Slovlux laková lazúra 2,5l

Slovlux laková lazúra 2,5l

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Vysoko kvalitná, ochranná a dekoratívna náterová látka na vnútorné a vonkajšie nátery dreva.

29,61 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: SLOVLAK

Použitie:

  • na vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevovláknitých a drevotrieskových materiálov,
  • na nátery okien, dverí, nábytku, obloženia stien, chát, balkónov, zábradlí, plotov, záhradného nábytku, altánkov a pod.,
  • na povrchu vytvára hrubšiu hladkú, pololesklú až lesklú vrstvu, ktorá zabezpečuje dlhodobú ochranu dreva proti pôsobeniu vlhkosti, poveternostným vplyvom a UV žiareniu.

Aplikácia:
Všetky podklady musia byť pevné, suché, obrúsené, odmastené, zbavené nečistôt a živičných škvŕn. Pred aplikáciou je potrebné obsah obalu dokonale premiešať. Ako prvú vrstvu (penetráciu) odporúčame použiť Slovlux tenkovrstvú lazúru. Nanáša sa v dvoch alebo viacerých vrstvách v intervale min. 12 hodín medzi jednotlivými vrstvami. Pri natieraní väčších plôch sa odporúča zjednotiť farebný odtieň zmiešaním obsahu všetkých obalov. Nízka teplota a vysoká relatívna vlhkosť spomaľujú zasychanie. Počas aplikácie až do vytvrdnutia náteru musí byť teplota podkladu a vzduchu +10 až +30 °C. Výsledný odtieň ovplyvňuje typ a kvalita dreva a počet nanesených vrstiev náteru. Pracovné pomôcky a náradie očistiť riedidlom S 6006.

 

Výdatnosť: 10-12 m2/ l na jednu vrstvu
Zasychanie: min. 12 hodín
Riedenie: S6006
Skladovanie: v pôvodných obaloch pri teplote +5 až 30 °C

 

Slovlak

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info