ETERNAL - na kovy 2v1 0,7kg

ETERNAL - na kovy 2v1 0,7kg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

1ks/0,7kg

8,02 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ETERNAL

Je vodou riediteľná samozákladová náterová hmota k priamemu použitiu na kovové podklady. Vyznačuje sa vysokou adhéziou na kovových podkladoch a to i na zinku, ľahkých kovoch a antikoróznych oceliach, zvýšenou ochranou proti korózií, vysokou odolnosťou proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom.

Je určený na základné i vrchné nátery kovových konštrukcií, stožiarov, vonkajších povrchov nádrží, potrubí, plotov, zábradlí, plechových krytín, trubiek, plechov a ďalších kovových výrobkov z ocele, liatiny, zinku, titanzinku, antikorózných ocelí, hliníka, mede, mosadze a to i v prostredí s vyšším koróznym zaťažením.

Spracovanie: Nanáša sa na vopred pripravený podklad štetcom, valcom, vzduchovým alebo bez vzduchovým striekaním pri teplote podkladu a prostredia najmenej 10°C v 1 - 3 vrstvách s prestávkami medzi nátermi min. 4 hod. (20°C) tak, aby celková spotreba 0.30 - 0.36 kg/m2. Nátery oceľových podkladov je treba prevádzať v suchom prostredí. Za chladného prostredia je vhodné previesť najprv jeden veľmi tenký náter tak aby rýchle zaschol.

Spotreba: 0,12 - 0,17kg/m2 (1 vrstva)

ete

eter

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info